Plavecký bazén dráha 50 m.

          PLAVECKÝ BAZÉN DRÁHA 50 m.  

www.snhk.cz

Hradec Králové – Eliščino nábřeží

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

ZÁPIS DO KURZŮ OD ZÁŘÍ  2020 – probíhá !!!

ČTVRTKY –  DĚTI OD 6 – 15 LET

Začínáme: 10.ZÁŘÍ 2020

Čas: 15.00 – 16.00 h. Dráha číslo 1.pod hledištěm, kde se můžete na své děti dívat /vstup v oblečení/.

Šatny: slečny chodí do dámské šatny do 1.patra s instruktorkou, chlapci jdou do pánské šatny v přízemí, časově 15 minut před plaváním v 14.45 h., děti si rodiče přebírají zpět po plavání ve vestibulu bazénu kolem 16.20 – 16.30 h. nebo odchází sami domů. Fény jsou u šaten.

Délka kurzu: 15 lekcí /250 Kč /3750 Kč.

V případě zájmu pošlete SMS  Jana Kracíková na tel. : 732 566 945 – jméno + narození dítěte + den kdy chcete plavat + čas plavání.                                           

 V cenně kurzu instruktorka plavání, plavecké pomůcky.

 

PLATBA:

Platba na účet plavání –  pošlu formou SMS i s údaji k platbě. Můžete též využít dárkový poukaz  k vytisknutí též na webu plavání nebo Vám dáme na plavání.

 

PLATBA KURZU + DOKLAD NA POJIŠTOVNU:

Platbu kurzu Vám pošleme formou SMS i platební údaje. Po jeho zaplacení obdržíte doklad, na základě, kterého můžete uplatnit příspěvek u své zdravotní pojišťovny, kam si musí zajít osobně maminka dítěte s dokladem o zaplacení plavání a kartou pojištěnce. Příspěvek od své konkrétní pojišťovny si vybíráte 1 x za rok, hlídejte si termín posledního podání /některé to mají do konce října, listopadu/. Pokud máte doklad uplatněný u zdravotní pojišťovny – kurzovné nelze vracet ! Plavání si můžete odplavat po domluvě i s větším dítkem nebo předáte kamarádce s dítětem, která za Vás kurz doplave po domluvě s námi.

 

Budeme se těšit na plavanou.

Jana Kracíková

tel.: +420 732 566 945